O NAS

Nasza praktyka stomatologiczna, jako "Endoprotetyka-Gett" znajduje się w Luboniu na ulicy Fabrycznej 48a. Wcześniej dr Piotr Gett - kontynuator rodzinnych tradycji (oboje rodzice byli lekarzami stomatologami) prowadził gabinet wspólnie z Ojcem w Poznaniu na ulicy Arciszewskiego,  później na ul. Ostrzeszowskiej, następnie w Luboniu na ul. Sikorskiego i wreszcie w obecnej siedzibie.

Wraz z rozwojem praktyki, stworzyliśmy zespół lekarzy, którzy specjalizując się w różnych dziedzinach stomatologii współpracują ze sobą aby w efekcie uzyskać jak najlepsze efekty leczenia, komfort i zadowolenie pacjenta i spełnić jego marzenie o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość, a więc pracujemy w powiększeniu, co skutkuje niezwykłą precyzją i dokładnością wykonywanych zabiegów. Inwestujemy w najlepsze materiały, sprzęt i szkolenia. 

Współpracujemy tylko z najlepszymi pracowniami techniki dentystycznej. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyce. 
Cały personel dokłada wszelkich starań aby pacjent czuł się komfortowo, "zaopiekowany".
Witamy państwa w klimatycznej recepcji i zapraszamy do jasnych przyjaznych, gabinetów.
Do zobaczenia!